Astăzi, invitat la „Tribuna polisportivă” este Aurelian Chițu, jucător ex-internațional transferat în această vară de echipa de fotbal Politehnica Timișoara. Alb-violeții se vor reuni astăzi, în vederea pregătirii noului sezon.
Acest site folosește cookies pentru a funcționa corect și este necesar acordul explicit pentru a plasa cookies pe dispozitivul dvs. Politica de confidențialitate
Ați refuzat plasarea cookies pe dispozitivul dvs. Puteți reveni asupra acestei decizii.
Ați aceptat plasarea cookies pe dispozitivul dvs. Puteți reveni asupra acestei decizii.